Prievidza Bojnice

Víta vás Woodstock Bojnice
The original pub culture

Woodstock v Bojniciach je pravý nefalšovaný pub so všetkým čo k tomu patrí. Kvalitná ponuka pív, alko a nealko nápojov a samozrejme chuťovky ako nakladaný hermelín a mnoho iných.
Woodstock má tri poschodia, stredná časť je fajčiar s masívnym barom. Podkrovnie je možné prenajať si na uzavretú akciu, a počas bežnej prevádzku funguje ako nefajčiar.
V pivničných priestoroch je vínna pivnica s krbom, tiež vhodná pre sólo - privátne akcie.

Woodstock, to je Original pub culture

Kontakty

Kde nás nájdete?
na ulici Sládkovičova 42, v Bojniciach

Pripomienky, návrhy a informácie:
Tel.: 0950 561 727
Email: info@woodstock.sk
Nájdte nás aj na facebook-u

Ahojte všetci milovníci dobrého piva!!!

Ako ste si možno už všimli v poslednej dobe sa sa začína tento nápoj veľmi komercializovať a vlastne aj dehonestovať hlavne pod marketingovým tlakom rôznych nadnárodných koncernov, pre ktoré je merítkom úspechu ani nie tak kvalita ich produktov ale skôr zisky.
Pri takomto postupe sa dáva do úzadia tradícia a zaužívané postupy výroby piva a bohužiaľ aj suroviny používané na ich výrobu sa podriaďujú tlaku na znižovanie nákladov. Ďaľšími úskokmi pri distribúcii sú takpovediac zotročovanie si krčmárov pomocou peňazí a zmluv, ktoré im zabezpečujú kontrolu nad produktami, ktoré ten ktorý podnik ponúka a hrôzostrašná dehonestácia nášho milovaného zlatého moku prostredníctvom reťazcového predaja nekvalitného piva v otrasných PET fľašiach. Aj v jednom aj v druhom prípade musím bohužiaľ konštatovať, že je to bohužiaľ vina nás spotrebiteľov a prevádzkovateľou, že niektorý podľahli lesku pár "zlatiek" a zobrali peniaze za predaj tohto tovaru alebo kupujúci, ktorý pozerajú iba na cenu a nie na kvalitu a know how.
Práve preto sme v našom podniku začali hľadať pivovary a dodávateľov, ktorým ešte stále záleží na pive a každý týžden Vám ponúkame niečo výnimočné, čo sa nedá až tak bežne kúpiť v obchodoch či okoštovať v krčmičkách....
Pozývame Vás teda aby ste prišli okoštovať to, čo sme pre Vás pripravili na tento týždeň a ak máte chuť a záujem sledujte nás buď tu na facebooku alebo na našej stránke www.woodstock.sk či najlepšie priamo u nás na prevádzkach v Bojniciach a v Prievidzi...
Prejem všetkým na zdravie pri tom pravom moku:-)

Ako si prenajať Woodstock v Bojniciach pre svoju akciu

Vínna pivnica a podkrovie sú svojou dispozíciou vhodné pre privátne akcie ako narodeniny, výročia, firemné posedenia a iné.
Ak chcete svoju akciu zorganizvoať v orignálnom prostredí, kde Vás nikto nebude vyrušovať, Woodstock v Bojniciach je ideálne miesto pre Vás.
S organizáciou Vašej akcie Vám radi pomôžemem. Pripravíme Vám kompletný catering presne podľa Vašich požiadaviek.
Stači ak nám zavoláte alebo napíšete, radi Vás privítame vo Woodstocku v Bojniciach.

Niekoľko fotiek z Bojnického Woodstocku

Virtuálna prehliadka Woodstock - Bojnice

Stránka Woodstock.sk pre svoje správne fungovanie využíva len nevyhnutné technické Cookies.
Technické cookies